DRAŽBA FOTOGRAFIÍ

Přátele a kamarádi. Jako každý rok i letos je tu DRAŽBA FOTOGRAFIÍ PRO ŠKOLU V KAMBODŽI. Fotografie letošního roku najdete na tomto odkazu => https://www.facebook.com/media/set/?vanity=ocidokoran.cz… Opět Vám moc děkujeme za sdílení a jakoukoliv podporu ,tentokrát nádherné fotografie od Aleše Martana. Váš příhoz v komentáři pod rozkliknutou fotkou rozhodne !! Dražba potrvá do 12.12.2021 do 18.hodin.

Fotografie si můžete prohlédnout TADY=>klikněte. Na těchto stránkách pouze ukázka fotografií, dražíme na našich Facebookových stránkách.

Výtěžek dražby poputuje jako každý rok na provoz školy CBE Christine v Kambodži.

Abakus

Abakus, Nadační fond zakladatelů Avast se nás rozhodl podpořit i v letošním roce částkou 50 000 Kč. Velmi si této podpory vážíme. 

Kambodžská Odysea

Dražíme s očima dokořán 2020. Zapojte se, dražíme online do 30.11.2020. Šestý ročník, fotografií pro Kambodžu.

Od 10. října do 30.listopadu 2020 probíhá 6. ročník dražby fotografií pro školu CBE Christine v Kambodži. Fotografie budou vytištěny na plátno o rozměrech 60x40cm. To vše zde, na FB. Fotografie naleznete v sekci Diskuze. Vyvolávací cena každého kousku je 1000 Kč. Vaše příhozy uvítáme v komentářích pod konkrétní fotografií.
Škola CBE Christine
Škola se nachází ve městě Siem Reap v oblasti slavných chrámů Angkor Wat v Kambodži. Vzdělává 120 dětí.
Oči dokořán
Kambodža Oči dokořán, z.s. podporuje provoz školy již 8 let. Spolek funguje bez honorářů. Veškeré finance jdou přímo škole na podporu výuky a adopcí na dálku. Více na www.ocidokoran.cz
100% zaplacené částky jde na provoz školy v roce 2021.